Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Biała Podlaska

O firmie

Rzetelność kupiecka która jest cechą nadrzędną w prowadzonej działalności zapewnia potencjalnym klientom nabycie interesujących pozycji w atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MAX-AUTO” Jerzy Kuźmiuk jest przedsiębiorstwem prywatnym prowadzonym przez właściciela Jerzego Kuźmiuka na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej Urzędu Miasta w Białej Podlaskiej od 1995r.

Przedmiotem działalności Firmy jest sprzedaż części, akcesoriów oraz lakierów do pojazdów samochodowych zarówno hurtowa jak i detaliczna.

Przedsiębiorstwo współpracuje z renomowanymi dostawcami części samochodowych zarówno w kraju jak i za granicą oraz z autoryzowanymi serwisami marek samochodów funkcjonujących na rynku europejskim.

Sklep Motoryzacyjny - Biała Podlaska

Jesteśmy istotnym dostawcą części zamiennych zarówno do samochodów osobowych jak i dostawczych do państw trzecich spoza Unii Europejskiej.

Drogi Kliencie jesteśmy do Twojej dyspozycji i wierzymy ,że zostaniesz zaspokojony przez moją firmę w sposób satysfakcjonujący zarówno pod względem finansowym jak i jakościowym. Zapewniamy Drogi Kliencie, że każde Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w sposób profesjonalny.

Zobacz galerię zdjęć »